تیم عظیم مدیا

داستان عظیم مدیا از سال ۹۴ شروع شد. درست زمانی که تعداد زیادی از کسب و کارهای سنتی برای آنکه از رقبا عقب نیفتند، به فکر حضور در دنیای دیجیتال و بخش آنلاین بازار افتادند.
تجربه ما در بازاریابی سنتی و دانشی که هم‌زمان در فضای دیجیتال کسب و کار داشتیم، بسیاری از دوستانمان در بازار سنتی را به این فکر انداخت برای عقب نماندن از رقبا از ما کمک بگیرند. آن‌ها از ما برای توسعه کسب و کارشان مشاوره می‌گرفتند و کمک می‌خواستند.
همین اتفاق ما را به فکر انداخت که از تجربیاتمان به‌صورت تخصصی برای توسعه کسب و کارهای سنتی و امکان حضور آن‌ها در رقابت گرم بازار دیجیتال استفاده کنیم.
ما در عظیم مدیا با تحلیل واقع‌گرایانه و مبتنی بر پارامترهای کمی و کیفی قابل‌اندازه‌گیری، در راستای آینده پژوهی کسب و کار شما اقدام می‌کنیم و استراتژی‌های دقیقی برای جلو زدن شما از رقبا برایتان تعریف می‌کنیم.
شما می‌توانید با استفاده از خدمات تیم ما در عظیم مدیا به‌خوبی از قواعد حاکم بر بازار کسب و کار آگاه شوید و همیشه جلوتر از دیگران قدم بردارید. یادتان باشد که آینده پژوهی کسب و کار یکی از قواعد ضروری برای توسعه کسب و کار شما است. شما با استفاده از این امکان عظیم مدیا می‌توانید قواعد بازی در کسب و کارتان را به نفع خودتان تغییر دهید و به بازیگری تعیین‌کننده تبدیل شوید. ما در عظیم مدیا از ابتدا تا انتهای راه توسعه کسب و کارتان با شما خواهیم بود.

خدمات قابل اجرا

on-page5

گزارش​ On-Page

آنالیز سایت و تهیه گزارش از وضعیت فعلی سئو آن پیج سایت

استراتژی ​ Off-Page

تدوین استراتژی سئو خارجی که شامل انتخاب رسانه و فرکانس مناسب برای لینک‌سازی است و منجر به افزایش آگاهی از برند و همینطور ورودی مستقیم سایت می‌شود.

استراتژی و تقویم تولید محتوا - عظیم مدیا

استراتژی و تقویم تولید محتوا

تدوین استراتژی محتوا و تقویم محتوایی که پیش زمینه شروع فعالیت تولید محتوای وب سایت است

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و سئو

مشاوره کسب و کار (مدیران و کارکنان دیجیتال مارکتینگ و سئو) برای تعیین بهترین مسیر و تدوین بهترین استراتژي و همینطور اجرای درست آن‌ها

کیبور-ریسرچ - عظیم مدیا

استراتژی کلمات کلیدی (کیورد ریسرچ)

تدوین استراتژی کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ که بخشی از استراتژی محتوا است و در مواردی می‌تواند به طور مستقل مورد استفاده واقع شود.

تلوزیونی

تولید محتوای سئو بیس

تولید محتوای ارزشمند بر اساس سئو که در به نتیجه رسیدن و اجرایی شدن استراتژی محتوا/استراتژی کلمات کلیدی نقش کلیدی را ایفا می‌کند

وب-دیزاین - عظیم مدیا

طراحی سایت سئو محور

طراحی سایت با تکنولوژی روز، با رابط کاربری مناسب، تجربه کاربری حرفه‌ای و همینطور زیرساخت‌های سئویی که منجر به بهبود وضعیت وبسایت برای کاربران و موتورهای جستجو نسبت به رقبا می‌شود.

کوچینگ-سازمانی - عظیم مدیا

کوچینگ سازمانی

کوچ مدیران کسب و کار، تیم دیجیتال مارکتینگ، سئو یا مارکترها و حتی اپراتورهای این بخش‌ها با هدف درک بهتر مفاهیم سئو و دیجیتال مارکتینگ و فرصت‌ها و تهدیدهای این حوزه و همینطور افزایش آگاهی این افراد و هوشیار کردنشان برای برداشتن قدم‌های بهتر در راستای اهداف کسب و کار

تلوزیونی

گزارش​ Technical

آنالیز وبسایت از لحاظ فنی وتهیه لیستی از مشکلات موجود در وب‌سایت که به عنوان مانع یا عامل مخربی در بهینه‌سازی وب‌سایت به حساب می‌آیند.

تلوزیونی

تحلیل رفتار کاربر روی سایت (اهداف مارکتینگی، سئو و کمپین)

بر اساس نیاز کسب و کار رفتار کاربر روی سایت بررسی و آنالیز می‌شود و گزارشی از آن تهیه می‌شود

تلوزیونی

استراتژی کمپین تبلیغاتی

تدوین استراتژی کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ با هدف افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش یا اهداف دیگر کسب و کار در فضای آنلاین

off-page

اجرا Off-Page

اجرای استراتژی خارجی تدوین شده که شامل نوشتن مطالب، انتشار آنها و شبکه سازی آن‌ها است

کمپین-تبلیغاتی - عظیم مدیا

اجرا کمپین تبلیغاتی

اجرای استراتژی‌های تدوین شده برای تبلیغات کسب و کار در فضای آنلاین و همینطور تهیه گزارش مداوم از روند فعالیت، بررسی نتایج و تاثیرگذاری آن و بازنویسی استراتژی برای گرفتن بالاترین بازدهی

مراقبت-سئویی - عظیم مدیا

مراقبت سئویی

مراقبت سئویی اعم از داخلی و خارجی و تکنیکال شامل ادامه فرآیند کاری تعیین شده پس از تدوین استراتژی و اجرای آن‌ها است که به منظور نگه‌داشت و بهبود وضعیت وبسایت استفاده می‌شود و زمانی کاربرد دارد که وضعیت وب‌سایتی مناسب است و به ادامه روند سئو نیاز دارد.

نمونه کار ها

پروژه های انجام شده توسط عظیم مدیا

طراحی سایت و سئو عظیم مدیا
طراحی سایت و سئو کوچی نو
طراحی سایت و سئو مهدی رجبی
طراحی سایت و سئو kavan.cloud
طراحی سایت و سئو گل ابریشم
طراحی سایت و سئو گل ابریشم

zomorodi.com

اعضای تیم

اعضای تیم عظیم مدیا

عظیم ربیع‌زاده

مدیرعامل

زهرا لاله

مدیر پروژه

زهرا جاودانی

کارشناس توسعه نرم افزار

مهدی رجبیان

مدیر توسعه نرم‌افزار

شیدا منصوری

مدیر مالی

نوشین حسینی

کارشناس سئو

محسن اکبری

کارشناس سئو

زینب قرائتی

کارشناس محتوا

سحر حسینی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

نسرین نجفی پور

کارشناس محتوا

مهسا دریابک

کارشناس گرافیک

یاشار ظروفی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

مشتریان چه میگویند

نظرات مشتریان